Uzm. Klnk. Psikolog Fazıl Tatar

Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikoterapisti
Uzm. Klnk. Psikolog Fazıl Tatar

Lisans eğitimini 1998 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesinden tamamladı. Yüksek Lisansı, İstanbul Kent Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yaptı. Ruh sağlığı alanında uzun yıllardır Psikoterapist olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Psikoterapi alanında Çocuklarda Oyun

Terapisi, Gelişim Odaklı Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Duygu Odaklı Terapi, Yeniden Hipnotik İşlemleme, Kişilik Bozuklukları ve Aktarım Odaklı Terapi  ve Bütüncül

Psikoterapi, Cinsel Terapi ve Aile Danışmanlığı eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır.  Özellikle Kişilik Bozuklukları, Obsesisf-Kompulsif Bozukluk, Panikatak, Sosyal Fobi, Bağımlılık, Yeme Bozuklukları, Kaygı-Anksiyete, Aile ilişkileri, Çift ilişkileri ve Cinsel Problemler üzerine çalışmalarını devam ettirmektedir. 

5 yıla yakın üstün zekâlı çocuklarla çalışmıştır. 

Ruh sağlığı alanında Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikoterapisti, olarak çalışmay devam etmekle birlikte Üniversitelere, Ruh sağlığı profesyonellerine, Kurum ve Kuruluşlara eğitimler , seminerler vermekte aynı zamanda kurumsal danışmanlık hizmetlerinde bulunmaktadır. 

Seanslarına yüz yüze Kadıköy ve Bakırköy’de  devam etmektedir. Aynı zamanda yurtiçi ve yurt dışı Online Seans hizmeti sunmaktadır. 

Duyguların Dili Yüzdeki Maskeler


İlişkiler


İşyerinde Başarı


Çocukluk yaşantılarının Yetişkinliğe Yansımaları


Cinsel Sorunlar


Travmalar


Başarı ve Motivasyon


Kendiliğin Keşfi, Kendilik Aktivasyonu


Ergenlik

Basın Odası

Bu bölümden dilediğiniz yüksek çözünürlüklü medya dosyasını indirebilirsiniz.