Oytun Yumşak

Eğitmen, Koç
Oytun Yumşak

 Kamu Yönetimi Bölümü’nden sonra İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. İzgören Akademi’de Eğitmen olarak görev almaktadır. İzgören Akademi bünyesinde 1000 günden fazla eğitim çalışması yürütmüştür. 

İş yaşamına Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’ nda başlayan Yumşak, Fethiye’ nin turizm alanında markalaşması adına stratejik plan ve arama konferansı çalışmalarında yer almıştır. YUMŞAK, SKAL International bünyesinde turizm alanındaki çalışmalarına devam etmektedir. 

2010-15 yılları arasında İzgören Akademi bünyesinde Kurumsal Projeler Yöneticisi pozisyonunda görev yaptı. Akdeniz Bölge Müdürlüğümüzün ortağıdır. Eğitim Uzmanlık Programı, Beden Dili Eğitimcinin Eğitimi, Koçluk konularında sertifika programlarına katıldı. 

Şu ana kadar farklı sektörlerden, farklı büyüklüklerde 300’den fazla kurumla eğitim ve danışmanlık projeleri yürütmüştür. 

Koçluk sertifikasına sahip olan Yumşak, yurt içi ve yurt dışında özellikle sunum alanında koçluk çalışmaları yapmaktadır. 

2020 yılından itibaren eğitimlerin dijital ortama taşınması, dijital eğitimlerin tasarlanması konularında almış olduğu eğitimlerle birlikte bu alandaki çalışmalarına hız kazandırmıştır. 

Birçok eğitimi Vizgo Akademi uzaktan eğitim platformunda yayımlanmaktadır. 

Türkiye Uğur Böcekleri Programı kapsamında “Mavi Uğur Böceği” olarak çocuk esirgeme kurumlarında, ceza evlerinde, üniversitelerde ve köy okullarında 5000’ den fazla kişiye ulaşmıştır. 

♦ Gönül Dağı♦ Sunum Teknikleri♦ Online Eğitim Tasarımları♦ Takım Çalışması♦ Etkili İletişim

 ♦ Motivasyon

Basın Odası

Bu bölümden dilediğiniz yüksek çözünürlüklü medya dosyasını indirebilirsiniz.